Kapcsolódás...

Business Analyst - PO

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 4-10-37384

Jelentős méretű IT projekteket szállítunk főként állami, versenyszférából történt megrendelésre. Hazai jelenlét mellett komoly fókusz van a nemzetközi porondon is.
Cégünk sok éves múlttal rendelkezik, büszkék vagyunk a rövid határidőre sikerrel leszállított robosztus rendszereinkre.
A fejlesztők scrum csapatokban dolgoznak, így hasznos, ha van ilyen irányú ismereted, tapasztalatod.

Téged keresünk

  • ha része szeretnél lenni egy innovatív szellemiségű, fiatalos csapatnak,
  • ha érdekelnek az új technológiák és nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
  • ha szereted a kihívásokat,
  • ha magas kvalitású szakértőkkel szeretnél dolgozni,
  • ha szereted az önállóságot és a kreatív munkát,
  • ha érdekelnek a nagy rendelkezésre állású, nagy terhelésű rendszerek,
  • ha szeretsz fejleszteni és igényes vagy a munkádra

Feladatok
  • Ügyfél igények feltárása, kidolgozása
  • UserStory írás (sprint-ekbe szállítandó end-to-end folyamat üzleti megfogalmazása, amit a csapatnak meg kell valósítania
  • Ügyféligények kezelése, backlog folyamatos karbantartása
  • Ügyféltől érkező feladatok, megkeresések kategorizálása (Új fejlesztés, hiba...stb)
  • Üzleti funkciók és igények priorizálása
  • Folyamatos ügyfél kapcsolattartás
  • Termék átadás / átvétel támogatás, ügyféllel való egyeztetése
  • Key Account manager-el való szoros együttműködés
  • Agilis scrum csapattal való együttműködés
  • Feladatokkal kapcsolatos adminisztráció, ügyfél elszámolás támogatás

Követelmények

Szakmai elvárások:
  • Felsőfokú végzettség műszaki vagy informatikai területen
  • Scrum PO Szerepkörben szerzett legalább 3+ év tapasztalat
  • Scrum agilis elvek és folyamatok alapos ismerete
  • Termékfejlesztés alapú gondolkodás

Előny:
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Személyiségre vonatkozó elvárások:
  • Kiváló kommunikációs készség az ügyfél és a fejlesztés irányába
  • Eredményorientált üzleti gondolkodás
  • Strukturált, analitikus problémamegoldó gondolkodás
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség

  • Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
  • Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése
  • Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
  • Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Stabil vállalat, fiatalos munkahely
  • Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség
  • Jól megközelíthető, felszerelt modern iroda
  • Versenyképes bérezés

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Elemző | Üzleti | Scrum | Programmer