Kapcsolódás...

Beszerzési Asszisztens És Vámügyintéző

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 34717

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk Beszerzési Asszisztens pozícióba új kollégát dunaújvárosi központjukba.

Főbb feladatok:

  • A készletgazdálkodási és az importálási folyamatok összhangjának nyomon követése
  • Az importált áruk vámkezeltetésének és szállítmányozásának a folyamatos, szabályos működésének megszervezése, koordinálása
  • Fejlesztési tervek, javaslatok kidolgozása az importáláshoz kapcsolódó tevékenységekkel kapcsolatban
  • Lehetséges problémák felmérése és azok megoldása
  • Kapcsolattartása a meglévő és az új partnerekkel
  • Adminisztratív feladatok ellátása ( pl. könyvelési és adatközlési riport)

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Releváns vámtapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvismeret
  • Ms Office ismeretek (Excel, Word, PPT)
  • Önálló munkavégzés, proaktív személyiség

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Fiatalos csapat
  • Multinacionális környezet, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (+ utazási támogatás)

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű (Europass) önéletrajzát a admin@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/adminisztracio-asszisztencia/ weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Irodai adminisztráció | Asszisztens | Junior |