Kapcsolódás...

Beszállítói minőségügyi mérnök

Lokáció Nógrád
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 hónapja
Referencia szám 34882

Nemzetközi hátterű partnerünk vezető szerepet tölt be a különböző irodai gépekhez és bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumialkatrészek gyártásában.Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beszállítók fejlesztése, minőségügyi reklamációk intézése,
  • beszállítói auditokban való közreműködés, kiértékelése, akciók nyomon követése,
  • új termékek bevezetésében való aktív közreműködés,
  • minőségirányítási rendszerdokumentáció készítésében való aktív részvétel.

Munkavégzés helye: Rétság

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség, minőségügyi képzettség előny,
  • hasonló munkakörben - SD vagy SQA mérnöki pozícióban - szerzett minimum 3 év tapasztalat,
  • magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • jogosítvány,
  • önállóság, magabiztos kommunikáció, rendszerben gondolkodás képessége.

Előnyök

  • Stabil, nemzetközi vállalat, hosszú távú karrierlehetőség
  • változatos feladatok, kihívásokkal teli mukakör.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Minőségügy | Quality Manager