Kapcsolódás...

Beruházási/Műszaki Koordinátor (junior)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 16 napja
Referencia szám 4-30-37694

Kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő egészségügyi szolgáltató partnerünk BERUHÁZÁSI/MŰSZAKI KOORDINÁTORT keres.

Ezek lesznek a feladataid:

  • műszaki/építészeti tervek feldolgozása,
  • műszaki ellenőrzés, ajánlatok bekérése,
  • folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, tervezőkkel stb.,
  • projektek időn és költségvetésen belüli tartása stb.

Követelmények

  • legyen műszaki vénád, affinitásod (középfokú műszaki végzettség is elegendő lehet, de előnyt jelent, ha építészmérnök, építőmérnök vagy épületgépész diplomád van),
  • min. 2 éve hasonló területen dolgozol,
  • dinamikus, határozott személyiséged van,
  • fontos számodra a folyamatos kapcsolattartás,
  • az angol nyelvtudás nem szükséges, de előny, ha akár alapfokon beszéled a nyelvet,
  • szeretnél részese lenni valami igazán fontosnak!

Előnyök

  • egy folyamatosan fejlődő cég részese lehetsz,
  • új projekteket koordinálhatsz,
  • biztosra veheted, hogy munkádnak valódi, kézzel fogható eredménye lesz,
  • béren kívüli juttatásokkal egészül ki versenyképes fizetésed.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Architect