Kapcsolódás...

Bérszámfejtő

Lokáció Somogy
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-11-35241

Kaposvári multinacionális partnerünk részére Bérszámfejtőt keresünk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • teljes körű bér és TB kifizetőhelyi feladatok elvégzése
  • munkavállalók ki- és beléptetésének munkaügyi adminisztrációja,
  • adatszolgáltatások, bevallások készítése
  • munkaügyi nyilvántartások készítése, naprakészen való vezetése, munkáltatói igazolások kiadása
  • levonások rögzítése, kezelése
  • munkaidőkeret szabályainak betartása, betartatása, nyomon követése
  • munkavállalókkal és a belső szervezetekkel való kapcsolattartás
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • HR asszisztencia

Követelmények

  • közép vagy felsőfokú TB és bérügyintézői végzettség
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • minimum 2 éves releváns bérszámfejtői szakmai tapasztalat
  • jogszabályok folyamatos naprakész ismerete
  • angol nyelvtudás előny
  • MS Office magabiztos ismerete

Előnyök

  • cafeteria, 13. havi fizetés és havi bónusz juttatás,
  • céges mobiltelefon, laptop,
  • fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban,
  • szakmai tréningek, továbbképzések
  • nyelvtanulási lehetőség
  • stabil, megbízható vállalati háttér

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Bérszámfejtés | Szakértő | Payroll clerk