Kapcsolódás...

Bérszámfejtési vezető

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 34939

FMCG szektorban prosperáló, multinacionális partnerünk számára keresünk több éves szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát Bérszámfejtési vezető pozícióra BIATORBÁGYRA. A feladatok a következők:

  • a cég több mint 2000 alkalmazottjával kapcsolatos napi bérszámfejtési feladatok támogatása és ellenőrzése
  • 10 fő bérszámfejtő munkájának ellenőrzése és támogatása
  • jogszabályváltozások nyomon követése
  • csoport vezetése és továbbfejlesztése
  • vezetőség támogatása személyzeti jellegű kérdésekben
  • HR-kontrollingon belül személyzeti statisztikák létrehozása
  • kapcsolattartás a nemzetközi központtal és a hatóságokkal
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos jogi kérdések megoldása és együttműködés a belső vállalati jogásszal

Követelmények

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • több éves releváns szakmai tapasztalat
  • csoportvezetési tapasztalat
  • a magyar munkaügyi, adóügyi és társadalombiztosítási jogszabályok naprakész és teljeskörű ismerete
  • német nyelv ismerete nagy előnyt jelent
  • precíz és pontos munkavégzés
  • NexonBér-tapasztalat előny
  • Microsoft Office-programok magabiztos használata (Excel)
  • rugalmasság és terhelhetőség

Előnyök

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | HR and Irodai Adminisztráció | Bérszámfejtés | HR | Vezető | Bérszámfejtés | Csapatvezetés | Payroll clerk