Kapcsolódás...

Bérszámfejtési (személyügyi) menedzser

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 hónapja
Referencia szám 34757

Multinacionális partnerünk számára keresünk német nyelvtudással és több éves szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát Személyügyi menedzser pozícióra BIATORBÁGYRA. A feladatok a következők:

  • a cég több mint 2000 alkalmazottjával kapcsolatos napi bérszámfejtési feladatok támogatása és ellenőrzése
  • 10 fő bérszámfejtő munkájának ellenőrzése és támogatása
  • jogszabályváltozások nyomon követése
  • csoport vezetése és továbbfejlesztése
  • vezetőség támogatása személyzeti jellegű kérdésekben
  • HR-kontrollingon belül személyzeti statisztikák létrehozása
  • kapcsolattartás a nemzetközi központtal és a hatóságokkal
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos jogi kérdések megoldása és együttműködés a belső vállalati jogásszal

Követelmények

  • folyékony német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • több éves releváns szakmai tapasztalat
  • csoportvezetési tapasztalat
  • a magyar munkaügyi, adóügyi és társadalombiztosítási jogszabályok naprakész és teljeskörű ismerete
  • precíz és pontos munkavégzés
  • NexonBér-tapasztalat előny
  • Microsoft Office-programok magabiztos használata (Excel)
  • rugalmasság és terhelhetőség

Előnyök

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | HR and Irodai Adminisztráció | Bérszámfejtés | HR | Vezető | Bérszámfejtés | Csapatvezetés | Payroll clerk