Kapcsolódás...

Bérszámfejtési koordinátor - angol nyelvtudással

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 34761

Nemzetközi partnerünk dinamikusan bővülő bérszámfejtési csapatába keresünk kollégákat payroll coordinator pozícióba a következő feladatkörre:

  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • új ügyfelek átvétele, új folyamatok és szoftver felállítása
  • áthidaló feladatok ideiglenes ellátása
  • napi bérszámfejtési feladatok támogatása
  • jogszabály változások nyomon követése

Követelmények

  • felsőfokú végzettség
  • 1 év vezetői tapasztalat bérszámfejtés vagy HR területen
  • bérszámfejtő és/vagy HR szoftver ismerete
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • magabiztos Excel-tudás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • TB ügyintéző végzettség előny
  • NexonBér vagy SAP ismeret előny

Előnyök

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • kiváló fejlődési lehetőség
  • biztos karrierút
  • rendszeres teljesítményértékelés
  • színvonalas munkakörnyezet
  • fiatal csapat

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | HR and Irodai Adminisztráció | Bérszámfejtés | HR | Ügyintéző | Bérszámfejtés | Társadalombiztosítás | Payroll clerk