Kapcsolódás...

Belső értékesítő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 34743

Nemzetközi hátterű, gyártó cégek számára műszaki kiegészítők forgalamázásával foglakozó BUDAÖRSI székhelyű Ügyfelünk számára keresünk

Belső értékesítő munkatársat (műszaki terület)

A leendő kolléga felelősségei és feladatai a következők lesznek:

  • Árajánlatok készítése, bejövő vevői érdeklődések kezelése - termékajánlás; önálló eladási tevékenység – irodai értékesítés
  • Proaktív ügyfélszerzési tevékenység (internet ,adatbázisok segítségével)
  • Field Sales kolléga részére látogatandó potenciális partnerek delegálása
  • Minőségi jellegű termékreklamációk ügyintézése (visszáru ügyintézés és jóváírások előkészítése)
  • Termékminták, katalógusok ajánlása a potenciális vevőknek
  • Kommunikáció társvállalatok osztályaival termékmenedzserekkel

Követelmények

  • 2-3 év tapasztalat belső értékesítői feladatkörben
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Sikerorientált eladói habitus, vevőcentrikusság
  • Terhelhetőség (nemzetközi vállalatnál tapasztalat tipikusan intenzív ipari értékesítési környezetben)
  • Csapatjátékos, rugalmas beállítottság

Előnyök

Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Éves teljesítménybónusz
  • Étkezési utalvány
  • Hosszú távú munkahely egy stabil hátterű vállalatnál

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a sales@grafton.hu e-mail címre a következő tárggyal: Belső értékesítő (angol) Budaörs
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/ertekesites-marketing/ weboldalra.

Üzlettámogató Központ | Értékesítés and Marketing | Ügyfélszolgálat | Értékesítés | Pályakezdő | Munkatárs | Ügyfélszolgálat | Megrendelés kezelés | Logisztika | Ellátási lánc |