Autóipari tapasztalattal rendelkező német nyelvű koordinátor

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 32052

Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ. Budapesti irodájukba keresünk munkatársakat egy éves, határozott idejű munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs autóipari tapasztalattal

Ha magabiztosan beszélsz németül, ismered az autók világát vagy dolgoztál az autóiparban és szeretnél multikulturális környezetben dolgozni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a német szervizekkel
  • Problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése a rendszerben
  • Garanciával kapcsolatos kérdések és problémák felülvizsgálata
  • Eszkalációk teljes körű koordinálása
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos projektek menedzsmentje

Követelmények

  • Magabiztos, folyékony, felsőfokú német nyelvismeret
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Autóipari tapsztalat (autókölcsönzés, leasing, call center, szervíz stb.)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló probléma megoldó készség

  • Nagy múltú, szakmai hírnévvel rendelkező multinacionális csapat,
  • lehetőség kiemelkedő szakmai tapasztalat szerezésére,
  • nyelvtudás kamatoztatása, fejlesztése multikulturális, stabil, barátságos és fiatalos munkakörnyezetben, modern munkakörülmények között,
  • szakmai képzéseken, tréningeken való részvétel,
  • versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a bsc@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/uzlettamogato-kozpontok/ weboldalra.

Üzlettámogató Központ | Logisztika | Ügyfélszolgálat | Szakmai felelős | Kereskedelem | Ügyfélszolgálat |