Autóipari tapasztalattal rendelkező német nyelvű koordinátor

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 32052

Ügyfelünk az egyik legismertebb informatikai szolgáltató központ. Budapesti irodájukba keresünk munkatársakat egy éves, határozott idejű munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs autóipari tapasztalattal

Ha magabiztosan beszélsz németül, ismered az autók világát vagy dolgoztál az autóiparban és szeretnél multikulturális környezetben dolgozni, küldd el nekünk az önéletrajzod!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a német szervizekkel
  • Problémamegoldás, a megoldandó feladatok nyomon követése a rendszerben
  • Garanciával kapcsolatos kérdések és problémák felülvizsgálata
  • Eszkalációk teljes körű koordinálása
  • Minőségbiztosítással kapcsolatos projektek menedzsmentje

Követelmények

  • Magabiztos, folyékony, felsőfokú német nyelvismeret
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Autóipari tapsztalat (autókölcsönzés, leasing, call center, szervíz stb.)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló probléma megoldó készség

  • Nagy múltú, szakmai hírnévvel rendelkező multinacionális csapat,
  • lehetőség kiemelkedő szakmai tapasztalat szerezésére,
  • nyelvtudás kamatoztatása, fejlesztése multikulturális, stabil, barátságos és fiatalos munkakörnyezetben, modern munkakörülmények között,
  • szakmai képzéseken, tréningeken való részvétel,
  • versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a bsc@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/uzlettamogato-kozpontok/ weboldalra.

Üzlettámogató Központ | Logisztika | Ügyfélszolgálat | Szakmai felelős | Kereskedelem | Ügyfélszolgálat |