Kapcsolódás...

Asszisztens (Nemzetközi Ügyvédi Iroda)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 25 napja
Referencia szám 1-12-37565

Budapest belvárosában lévő nemzetközi ügyvédi iroda megbízásából keresünk új munkatársat Asszisztens pozícióba, az alábbi főbb feladatok ellátására:

  • Asszisztencia az ügyvéd kollégák részére
  • Magyar és angol nyelvű szerződések előkészítése, formázása, frissítése
  • Prezentációk, levelek, jogi dokumentumok előkészítése
  • Archiválási feladatok (fénymásolás, scannelés)
  • Gépelési feladatok (dokumentum vagy diktálás alapján)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Követelmények

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Kiváló ANGOL nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Hasonló területen szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • Kiemelkedő gyors és gépírási készség
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Word, PPT, Excel)
  • Önálló, hatékony munkavégzés, ugyanakkor csapatjátékos szemlélet
  • Jó kommunikációskészség, megbízható, pro-aktív és nyitott hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Hosszú távú, stabil pozíció
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Kellemes munkakörnyezet

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el https://www.grafton.hu/

HR and Irodai Adminisztráció | Jog | Irodai adminisztráció | Jogi asszisztens | Asszisztens | Adminisztráció | Szakmai | Assistant