Kapcsolódás...

Asszisztens (Budaörs)

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 19 napja
Referencia szám 1-12-37638

Francia tulajdonú, nemzetközi Partnerünk budaörsi irodájába keresünk ASSZISZTENS kollégát, aki az alábbi feladatokért lesz felelős:

  • Az ügyvezető, a kereskedők és a logisztika munkájának adminisztratív támogatása
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, valamint együttműködés a vállalaton belül társosztályokkal
  • Árajánlatok készítése, nyomon követése, rögzítése
  • Hírlevelek készítése és küldése, hirdetések megszervezése
  • Egyéb szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása

Követelmények

Az ideális pályázó
  • Közép vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Minimum 1 év tapasztalot szerzett kereskedemi asszisztenciához köthető feladatkörben
  • Angol nyelvtudása szóban és írásban is magabiztos
  • Önálló, precíz és pontos munkavégzés jellemzi

Előnyök

A vállalat az alábbiakat kínálja a leendő új kollégának:
  • Versenyképes fizetés
  • Komplex munkakör, szakmai fejlődés biztosítása
  • Hosszú távú lehetőség
  • Összetartó csapat

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search-disciplines=adminisztracio-asszisztencia weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Marketing | Asszisztens | Ipari | Értékesítés támogatás | Shop assistant