Kapcsolódás...

Áru- és költségszámla könyvelő - Biatorbágy

Lokáció Pest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 7 napja
Referencia szám 35057

Az FMCG szektorban tevékenykedő és prosperáló ügyfelünk részére keresünk folyékony német nyelvtudással ÁRU- és KÖLTSÉGSZÁMLA KÖNYVELŐT az alábbi feladatokra:

  • könyvelési feladatok ellátása
  • számlák ellenőrzése, rögzítése
  • kimenő számlák, bizonylatok kiállítása
  • heti pénztárjelentések készítése
  • tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • analitikák, egyeztetések, fizetési felszólítások készítése

Követelmények

  • Középszintű német nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • könyvelésben minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Csapatjátékos, szorgalmas, proaktív hozzáállás

Előnyök

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Mérlegképes | Számla | Bookkeeper, accountant