Kapcsolódás...

Áru- és költségszámla könyvelő - Biatorbágy

Lokáció Biatorbágy
Állás típusa Teljes munkaidős
Bér 400 000 - 500 000 HUF/m
Elérhető 6 napja
Referencia szám 35057

Az FMCG szektorban tevékenykedő és prosperáló ügyfelünk részére keresünk folyékony német nyelvtudással ÁRU- és KÖLTSÉGSZÁMLA KÖNYVELŐT az alábbi feladatokra:

  • könyvelési feladatok ellátása
  • számlák ellenőrzése, rögzítése
  • kimenő számlák, bizonylatok kiállítása
  • heti pénztárjelentések készítése
  • tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • analitikák, egyeztetések, fizetési felszólítások készítése

Követelmények

  • Középszintű német nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • könyvelésben minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Csapatjátékos, szorgalmas, proaktív hozzáállás

Előnyök

  • átlagon felüli jövedelem
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el https://www.grafton.hu/

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Könyvelő | Mérlegképes | Számla | Bookkeeper, accountant