Kapcsolódás...

Anyagmérnök

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 hónapja
Referencia szám 33686

Nemzetközi hátterű, piacvezető, a gumigyártás területen tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk ANYAGMÉRNÖK munkakörre munkatársat azonnali kezdéssel

A leendő kolléga feladatai a következők lesznek:

  • gyártási folyamatok fejleszetése
  • fejlesztési projektek szervezése, koordinálása, végrehajtása,
  • anyagvizsgálat és -tesztelés, eredmények kiértékelése,
  • termékspecifikációk kezelése, módosítása
  • kapcsolattartás a gyárral és az R&D központtal
  • új beszállítók esetén az alapanyagok tesztelése, majd a gyártásba való bevezetése
  • folyamatos riportálás a vezetőség felé

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Követelmények

  • lezárt felsőfokú anyagmérnöki végzettség,
  • minimum középfokú AKTÍV angol nyelvtudás mind szóban és írásban
  • Microsoft Office programokmagas szintű kezelése
  • analitikus gondolkodásmód
  • készség az összetett műszaki folyamatok megértéséhez
  • csapatmunkára való hajlandóság
  • pontos, precíz munkavégzés
  • eredmények magabiztos prezentálása

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • fiatalos csapat
  • multinacionális környezet
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • utazási támogatás
  • költözni hajlandó pályázóknak albérleti támogatás vagy a cég saját lakóparkjában való lakhatás

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű EUROPASS önéletrajzát a engin@grafton.hu e-mail címre. A tárgyban kérjük feltüntetni a megpályázni kívánt pozíciót.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/muszaki-mernok/ weboldalra.

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Alapanyag | Folyamat | K+F | Teszt | Chemical engineer technician