Kapcsolódás...

Android fejlesztő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 8 hónapja
Referencia szám 34693

Részt vennél egy nemzetközi viszonylatban is egyedülálló mobilapplikáció fejlesztésében? Csatlakoznál egy tőkeerős háttérrel rendelkező, innovatív startuphoz?

Vitorlásversenyek és -rendezvények szervezését lebonyolító rendszer és mobilfejlesztő partnerünk részére keresünk tapasztalt ANDROID DEVELOPER kollégát.

A főbb feladatok a következők lennének:
Az applikációk fejlesztése, ellátása új funkciókkal, optimalizálása és kreatív termékfejlesztés.

Követelmények

Az alábbi technológiákban szerzett minimum két éves tapasztalat:
  • Andorid OS
  • Android Studio
  • Eclypse, Java (előny)
  • Mobil környezetben ismert és használt adatbázisok

Előny:
  • iOS fejlesztői vagy php fejlesztői tapasztalat.

Előnyök

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Nem kötött multi környezet, belvárosi iroda
  • Aktív részvétel start-up projektben
  • Esetenként home-office

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a it@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/informatika-tavkozles/ weboldalra.

Informatika and Távközlés | Szoftverfejlesztés | Programozó / fejlesztő | Szenior |