Kapcsolódás...

Adózási asszisztens - ÁFA/TAO/transzferár (compliance)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 napja
Referencia szám 34132

Pozícióleírás megtekintése

Adózás iránt érdeklődők figyelem!
Kiváló lehetőséget kínálunk azoknak, akik valóban nyitottak az adózás és a számok világára!
Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk angol nyelvtudással rendelkező lelkes jelölteket TAPASZTALT ADÓZÁSI ASSZISZTENS pozícióba.

A pozíció az alábbi feladatokat tartalmazza:

  • ÁFA és/vagy társasági adóbevallások és/vagy transzferár dokumentációk elkészítése
  • meglévő és beérkező információk és számadatok rendszerezése, elemzése és feldolgozása
  • kapcsolattartás külföldi irodákkal, hatóságokkal és ügyfelekkel
  • szerződések, ajánlatok előkészítése, dokumentáció

Követelmények

  • Számviteli előképzettség (szakirányú középiskola, képesített könyvelő, számviteli ügyintéző) vagy felsőfokú végzettség számviteli, pénzügyi, gazdasági területen
  • Minimum 1 éves munkatapasztalat Áfa- vagy Társasági adó bevallások, transzferár dokumentáció készítésében
  • Precizitás és pontosság, igény a minőségi munka iránt
  • MS Excel és Word felhasználói ismeretek
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés és felelősségvállalás

Előny:
  • 1-2 éves beszámoló- és/vagy transzferár nyilvántartás készítési tapasztalat, lehetőleg könyvelő irodánál vagy multinacionális vállalatnál.

Előnyök

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomagot
  • Egy valóban fiatalos és dinamikus csapat együttműködését
  • Belépéskor képzést, valamint folyamatos szakmai továbbképzést
  • Lehetőség nyelvtudásod alkalmazására

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Pénzügy | Asszisztens | Adó | Junior | Tax consultant / specialist