Kapcsolódás...

Adminisztrátor (szállításszervezés)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-12-36300

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szállításszervezési ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:

  • Szállításszervezési csapat segítése
  • Nyilvántartások kezelése, vezetése
  • Adatok kigyűjtése a vállalatirányítási és az EKÁER rendszerből, és azok feldolgozása
  • Kapcsolattartás a Társosztályokkal (e-mail, vagy telefon)
  • Adatrögzítés, archiválás

Követelmények

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 3 hónap adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás írásban
  • Számítógépes ismeretek (MS Excel, MS Office)
  • Precíz és gyors munkavégzés
  • Monotonitástűrés

Előnyök

Amit a partnerünk kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Béren felüli juttatások

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | Logisztika | Irodai adminisztráció | Ügyfélszolgálat | Adminisztrátor | Adminisztráció | Administration