Kapcsolódás...

Adatbányász specialista

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 6 napja
Referencia szám 4-10-36352

Budapesti székhelyű, szoftverfejlesztő és rendszerüzemeltető partnerünk számára keresünk munkatársat Oracle BI pozícióba.
Feladatok:

  • adatbányászati elemzések készítése önállóan
  • prediktív, döntéstámogató modellek fejlesztése,
  • elemzői adatpiac karbantartása, fejlesztése,
  • egyedi leválogatások készítése a portfólió rendszerekből,
  • riportok készítése, automatizálása
  • konzultációs tevékenység az adatbányászati elemzések eredményeinek üzleti alkalmazásában
  • elemzési projektek szakmai irányítása

Követelmények

Elvárások:
  • legalább 3 év elemzési / modellezési tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • adattisztítási/szűrési és adatbázis-kezelési ismeretek (SQL ismerete)
  • BI / Big data technológiák ismerete.
  • magas szintű ökonometriai ismeretek (idősorelemzés, nominális függő változós modellek ismerete: logit, probit, multinomiális logit és probit, clogit)
  • statisztikai/adatbányászati programcsomagok ismerete
  • önálló elemzések készítése, tanulmányírás

Előnyt jelent:
  • Ha csapatjátékos vagy, és munkádat precízen végzed.
  • EViews, SPSS, MATLAB ismerete
  • R, KNIME ismerete
  • Script nyelv ismerete (például Python, Perl esetleg Bash)

Előnyök

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatás
  • Képzési lehetőség
  • Egymást segítő, összetartó közösség

Informatika and Távközlés | Vállalatirányítási rendszer | Programozó / fejlesztő | Specialista | Oracle | PostgreSQL | SQL | Tárolás | Database specialist