Account Manager

Referencia
1-23-39864

Nemzetközileg elismert partnerünk kiemelkedő szerepet tölt be a piacon, hiszen gépjármű tartós bérleti és flottakezelési szolgáltatásaikkal az üzleti szektor teljes spektrumát fedik le.

Hozzájuk keressük az Account Manager csapat új tagját Értékesítési Munkatárs pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • napi kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • időnként (évente 1-2 alkalommal) személyes ügyféllátogatás lebonyolítása,
  • szolgáltatások értékesítése meglévő ügyfelek felé,
  • ajánlatadás, szerződések intézése,
  • adminisztratív feladatok ellátása, riportkészítés.
Követelmények

Mire lesz szükséged a pályázáshoz?

  • lízing területen hasonló pozícióban szerzett tapasztalatodra,
  • folyékony angol nyelvtudásodra,
  • munka felé való igényességedre.
Előnyök

Miért érdemes őket választanod?

  • szuper hangulat az irodában, összetartó közösség,
  • csocsó, Xbox ha kell egy kis kikapcsolódás napközben,
  • tágas, fényes kellemes irodai környezet,
  • home office lehetőség.