Kapcsolódás...

Villamosmérnök - értékesítő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 17 napja
Referencia szám 32195

Nemzetközi hátterű, az elektromos csatlakozástechnika, valamint az ipari adatátvitel, gyártás-automatizálás piacán vezető ügyfelünk számára keresünk

Mérnök - értékesítő

munkatársat országos hatáskörrel.

Feladatok:

  • A vállalat termékeinek értékesítése meglévő ügyfelek felé az ország teljes területén elsősorban gépipari cégek felé
  • Új ügyfelek szerzése, direkt értékesítés, kiemelten készülék gyártó vállalatoknak (EMS)
  • Termékbemutatók, szakmai tanácsadás, ügyfélkapcsolatok, probléma megoldás, kapcsolattartás és közös munka az anyavállalat menedzsereivel

Követelmények

  • Villamosmérnök végzettség
  • Jártasság a folyamatirányítási területen, vagy a következő területek egyikének ismerete: villamossági érzékelők/beavatkozók, irányítástechnika
  • 2-4 év tapasztalat az ipari termékek értékesítésének területén
  • Határozott, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Német-nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Kereskedelmi érzék, tárgyalási készség, célorientált szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Jogosítvány és utazási hajlandóság
  • "Home office" lehetőség
  • Hosszú távú elkötelezettség

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Teljesítményalapú juttatási rendszer alapfizetéssel
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Képzési és fejlődési lehetőség
  • Vállalati autó

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a sales@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/ertekesites-marketing/ weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Értékesítési képviselő | Key account manager | B2B | Ipari | Műszaki | Electrical engineer