Kapcsolódás...

Tapasztalt Recruiter vezetői ambíciókkal (Technologies)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 hónapja
Kapcsolat Dózsa Orsolya
Referencia szám 35021

A Grafton jókedvű, sikeres és kifejezetten stabil Technologies üzletágába keresünk Tapasztalt Recruitert, aki vezetői ambíciókat is táplál.

Feladatok, melyekre számíthatsz:

  • minden, ami egy szenior tanácsadótól elvárható a sourcingtól a professzionális üzleti kapcsolatok kialakításáig
  • a marketinggel szorosan együttműködve, kommunikációs, sourcing és más hatékonyságnövelő kampányok és akciótervek kialakítása
  • a piac nehézségeit ismerve és arra reagálva, minőségi tanácsadói munka ellátása, szem előtt tartva a céges és az egyéni sikereket/érdekeket
  • aktív részvétel az üzletfejlesztésben

Követelmények

Téged várunk a csapatba, ha:
  • a felsőfokú tanulmányaidat már letudtad
  • szereztél min. 3-4 év MŰSZAKI toborzásban szerzett tapasztalatot, látsz még magad előtt kihívásokat és persze motiváltnak is érzed magad
  • folyékony az angol nyelvtudásod és nem félsz használni
  • pozitív vagy, proaktív és igazi csapatjátékos, melyeket képes vagy szorgalommal és munka iránti alázattal kombinálni
  • tudod, hogy a recruiteri élet velejárója a sales + networking kombó és mivel hosszú távon tervezel ebben a szép szakmában, tudatosan építed a saját brandedet
  • mentorálási, people-management tapasztalattal bírsz

Hatalmas előny:
  • ha van humorérzéked, mert a recruitment adta nehézségeket máskülönben nehezen tudnád kezelni .... és hát mi is szeretjük a viccet :-)

Előnyök

Amit mi tudunk kínálni Neked:
  • egy BBJ 6. helyezett vállalatot, mely miközben nemzetközi, mégis nagyon családias és alacsony fluktuációval büszkélkedhet
  • fejlődési lehetőséget, amihez biztosítjuk a szakértelmet és a "teret"
  • jó hangulatú, összetartó és stabil csapatot (számok is bizonyítják)
  • rugalmas és támogató vezetői környezetet, ahol valódi felelősséget kapsz és ahol a teljesítmény és az erőfeszítés nem marad láthatatlan
  • kiemelkedő bónusz elérésének lehetőségét, "treshold" nélkül, fair és motiváló keretek között

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?utm_source=email

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Adminisztrátor | Asszisztens | Tanácsadó | Junior | Toborzás / kiválasztás | Recruiter