Kapcsolódás...

Területi Képviselő (HoReCa)

Lokáció Budapest főváros
Állás típusa Teljes munkaidős
Bér 300 000 - 380 000 HUF/m
Elérhető 9 hónapja
Referencia szám 34540

Partnerünk 15 éves tapasztalattal rendelkezik a nemzetközi, prémium kategóriás élelmiszer termékek importjában és hazai forgalmazásában. Működésük lefedi az ország egész területét a kiskereskedelemben és a HoReCa szegmensben egyaránt.
A cég Gasztro termékeinek (kávé, tea) értékesítésére keresünk új kollégát Magyarország bármely területéről!

Főbb feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása, ajánlatok készítése
  • meglévő ügyfelek túraterv szerinti látogatása
  • rendelések felvétele, slepptúrás kiszolgálás vagy a futárszolgálat ügyintézése
  • partnerek fejlesztése: szortiment szélesítés, marketink megjelenés, alap barista oktatás
  • kihelyezett gépek ellenőrzése, beállítása (probléma esetén jelzés a szervizes kollegának)
  • kitűzött célok követése, szerződések adminisztrálása

Követelmények

Elvárás:
  • tapasztalat és kapcsolatrendszer márkás kávé és tea értékesítésben a horeca piacon elengedhetetlen
  • új ügyfelek felkutatásában szerzett tapasztalat ( hideg értékesítés )
  • sikerorientált, önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • rugalmas, együttműködő személyiség, terhelhetőség
  • MS Office használata
  • B típusú jogosítvány

  • 15 évre visszatekintő, prémium márkákat forgalmazó cég, ahol barátságos, támogatói közeg biztosítja a kiegyensúlyozott munkavégzést
  • Állandó munkaviszony
  • A felettes vezető támogatása a kitűzött célok elérésében
  • Képzések
  • Versenyképes fizetés – alapfizetés és teljesítményarányos bónusz
  • Szolgálati autó
  • Mobiltelefon, tablet, internet

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő (alapbér + bónusz) és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Horeca | Értékesítési képviselő | FMCG | Sales representative