Kapcsolódás...

Területi értékesítő (agrár piac)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 33634

Nemzetközi hátterű, állati takarmányok és alapanyagok forgalmazásával foglalkozó megbízónk kereskedelmi csapatának támogatására keresünk Területi Értékesítőt az alábbi területekre:

Északnyugat-Magyarország
VAGY
Dél-Magyarország

Feladatok:

  • Takarmány-kiegészítők értékesítése a partnerek számára (telepek, egyéni gazdaságok, takarmánygyártók)
  • Árajánlatok elkészítése, tárgyalások lebonyolítása a vevőkkel
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, disztribútorokkal, takarmánygyártók, állattartó telepek képviselőivel és a szerződött partnerekkel
  • Szakmai konzultációk, promóciók, szervezése
  • Részvétel kiállításokon, partnertalálkozókon

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan agrármérnök/állatorvos)
  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat kereskedelmi, területi képviselői pozícióban
  • Sertés-és baromfi iparági ismeretek, valamint üzleti tapasztalat a takarmány-adalékanyagok és / vagy állati takarmányozásra szánt termékek értékesítésében nagy előny
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Lelkes, dinamikus hozzáállás

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Nemzetközi háttér, prémium kategóriás termékek
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Tréningek külföldön
  • Korrekt cégvezetés
  • Kiemelkedő bér és juttatási csomag

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/ertekesites-marketing/ weboldalra.

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Értékesítési képviselő | Farmer | Hunter | B2B | Műszaki | Területi értékesítést | Mezőgazdaság | Sales representative