Kapcsolódás...

Pénzügyi asszisztens - Dunaújváros

Lokáció Fejér
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető több, mint 1 éve
Referencia szám 34872

Kiemelkedő piaci tapasztalattal és eredményekkel rendelkező Fejér megyei gyártó partnerünk számára keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Pénzügyi asszisztens

Feladatok:

  • Banki átutalások előkészítése;
  • Tranzakciók lekönyvelése a bankszámlakivonatok alapján
  • Bankszámlakivonatok nyilvántartásainak kezelése, iktatása
  • Napi, heti, havi, eseti riportok készítése
  • Okmányos ügyletek előkészítése, nyomonkövetése, rögzítése
  • Szállítók, vevők adatainak frissítése
  • Havi zárási munkálatokban való részvétel
  • Kapcsolattartás bankokkal, vevőkkel, szállítókkal, központtal

Követelmények

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) gazdasági végzettség
  • Középfokú (Europass B2) angol nyelvtudás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Fiatalos csapat
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Utazási támogatás

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a finance@grafton.hu e-mail címre.
Ha már járt interjún a Grafton Recruitmentnél, akkor jelentkezését küldje közvetlenül e-mailen tanácsadójának.
További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/allasok/penzugy-szamvitel/ weboldalra.

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Asszisztens | Vevői számla | Szállítói számla | Számlázás | Teljes körű | Számla |