Kapcsolódás...

Irodavezető/HR adminisztrátor (Budaörs)

Lokáció Budaörs
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 hónapja
Referencia szám 35134

Nemzetközi cég, magyarországi irodájába (~25fő) keresünk Irodavezető/HR Adminisztrációs munkatársat, az alábbi feladatokra:

Irodavezetés:

  • Iroda napi munkamenetének a biztosítása
  • Telefonívások, e-mailek, postai küldemények kezelése
  • Adminisztratív feladatok, riportok készítése a felsővezetés részére
  • Üzleti utazások, találkozók megszervezése
  • Autóflotta menedzselése

HR feladatok:
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Cafeteria kezelése
  • Dolgozói nyilvántartások, személyi anyagok kezelése

Követelmények

  • 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt (külföldi anyacéggel kell együttműködni)
  • Megbízhatóság
  • Pontos munkavégzés

Előnyök

Fontos tudni a pozícióról:
  • A munkaszerződés első körben 2018. októberig szólna, mely nagy valószínűséggel meghosszabbítható.
  • Egyéb juttatások az alapbéren túl: bejárási támogatás, cafeteria, 40% termékkedvezmény

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=adminisztracio-asszisztencia

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Irodai adminisztráció | Adminisztrátor | Vezető | Asszisztens | Koordinátor | HR | Junior | Toborzás / kiválasztás | Képzés / fejlesztés | Office Manager