Kapcsolódás...

HR Manager

Lokáció Bács-kiskun
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 12 hónapja
Referencia szám 35091

Partnercégünk egy piacvezető, svájci központtal rendelkező gyártócég Kecskeméten.
Megbízásukból keresünk HR vezetőt kecskeméti munkavégzési hellyel az alábbi feladatkörök ellátására:

  • A vállalat összes HR funkciójának operatív végrehajtása, összefogása, két HR asszisztens segítségével
  • Bérszámfejtés menedzselése,mely ki van szervezve
  • Toborzási és kiválasztási folyamat koordinációja, együttműködés a szolgáltató cégekkel
  • Teljesítményértékelések, bérezési rendszer karbantartása, továbbfejlesztése
  • A mindenkori jó munkahelyi légkör biztosítása
  • Belső képzések, munka- és egészségvédelmi oktatások megszervezése
  • Belső kommunikációs feladatok
  • Riportolás a regionális HR felé

Követelmények

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (Bsc. vagy Msc.), ideális esetben HR területen
  • Munkatörvénykönyvének naprakész ismerete elengedhetetlen
  • 3 év HR Manageri, vagy 5 év Generalista tapasztalat
  • Angol felsőfokú, magabiztos ismerete írásban, szóban egyaránt

Megbízónk változatos feladatkört, nyugodt, családias légkört és stabil hátteret biztosít.

További lehetőségekért látogasson el a www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras weboldalra.

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Vezető | HR | HR Manager