Kapcsolódás...

Területi Képviselő

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 4 napja
Referencia szám 1-13-39487

Véredben van az értékesítés? Már több éve magabiztosan mozogsz ezen a területen? A kapcsolatépítés neked olyan egyszerű mint az 1X1?
Akkor szeretnék a figyelmedbe ajánlani egy kiváló lehetőséget.
Nemzetközileg elismert Partnerünkhöz keresünk Területi Képviselőt Budapest Nyugati és Dél-budai részére.
Partnerünk kiemelkedő szerepet töltenek be az elektronikai megoldások területén.

A következő feladatokra számíthatsz:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • a cég területi képviselete,
  • személyes partnerlátogatások megtervezése, lebonyolítása, adminisztrációja,
  • termékek értékesítése végfelhasználók számára,
  • a piac és versenytársak nyomon követés.

Követelmények

A siker garantált, ha:
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel,
  • műszaki affinitásod vagy erős technikai tudásod van,
  • dolgoztál már hasonló pozícióban legalább 3-4 évig,
  • középfokon beszélsz angolul.

Előnyök

Amit Partnerünk kínál a munkádért cserébe:
  • operatív és stratégiai feladatok kombinációja,
  • stabil, összetartó, innovatív csapat,
  • korrekt juttatási csomag (alapbér + bónusz), autó,
  • biztos, nemzetközi háttér, prémium termék.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Értékesítési képviselő | Key account manager | Területi vezető | Regionális értékesítési vezető | B2B | Területi értékesítést | Műszaki | Szenior | Nemzetközi | Sales representative