Kapcsolódás...

Műszaki rajzoló

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 29 napja
Referencia szám 4-30-39467

Budapest szívében található multinacionális hátterű tervező irodába Projektmenedzsert keresünk.

Fő profiljuk a 3D modellezés, acélszerkezetek tervezése, kivitelezéshez szükséges műszaki dokumentációk, rajzok elkészítése.

Feladataid lesznek:

  • műszaki dokumentációk alapos megértése
  • 3D modellekből részletes gyártmányi tervek, rajzok készítése
  • modellező kollégák munkájának segítése
  • BIM szoftverekben való rajzok készítése (Tekla, Revit)

Követelmények

  • Technikusi vagy építőmérnöki végzettség
  • Előny: ha van már modellezése, rajzolási tapasztalatod. Ha acél területen, az a legszuperebb!
  • Mivel a külföldi kollégáid is lesznek, ill. külföldi megrendelőkkel kell tartanod a kapcsolatot, így a magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen!
  • Ismerj 3D modellezési szoftvereket (előny: Tekla, Revit)

Előnyök

  • Igazán könnyen megközelíthető iroda a belváros szívében
  • Kb. 10 fős az iroda, jól fogod magad érezni, ha szereted a családiasabb, barátságosabb légkört
  • Angol nyelvtudásod itt garantáltan nem fog elvészni

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Architect