Kapcsolódás...

Műszaki beszerző

Lokáció Pécel
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 napja
Referencia szám 4-30-39462

Csomagolástechnikai gépek elemeinek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó partnerünk keres MŰSZAKI BESZERZŐ pozícióba új kollégát. Különféle iparágakban tevékenykedő partnereik részére biztosítják ezeket a berendezéseket.
Helyszín: Pécel

Feladatok, amik várnak Rád:

  • az összeszereléshez szükséges műszaki alapanyagok, alkatrészek beszerzéséért leszel felelős a megrendelésektől kezdve egészen a beérkeztetésig
  • új beszállítók felkutatásában, árajánlatok bekérésében, tendereztetésekben számítanak majd Rád,
  • beszállítók telephelyeire fogsz ellátogatni, hogy felmérd a bennük rejlő potenciált
  • tartani fogod a kapcsolatot hazai és külföldi beszállítókkal, így az angol nyelvet is rendszeren alkalmad lesz használni
  • javaslatokat teszel majd a munkafolyamatok optimalizálására

Követelmények

Ezek szükségesek ahhoz, hogy sikeres legyen a pályázatod:
  • min. 3 év műszaki téren szerzett tapasztalat, ideális esetben hasonló munkakörben
  • kommunikációképes ANGOL nyelvtudás
  • műszaki rajzok és mérőeszközök ismerete
  • min. középfokú végzettség
  • német nyelvtudás előnyt jelent

Előnyök

Amiért megéri jelentkezni:
  • önálló feladatkör
  • bejárás támogatással, cafeteriával, bónusszal bővül az alapfizetés
  • kis létszámú csapat,családias légkör

3 ok, amiért érdemes a Graftonon keresztül pályáznod:
  • Hasznos tanácsokkal látunk el, mind a CV-vel, mind pedig az interjúval kapcsolatosan (természetesen ingyen)
  • Azért vagyunk, hogy gördülékenyebben, gyorsabban lezajlódjon a kiválasztási folyamat és abban biztos lehetsz, kapni fogsz visszajelzést, akár pozitív, akár negatív kimenetelről van szó
  • Amennyiben a nálunk történő beszélgetés után úgy érzed, hogy mégsem szeretnél pályázni, akkor sincs semmi gond, így legalább később már könnyebben tudunk megkeresni elképzeléseidhez passzoló lehetőségekkel

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Logisztika | Beszerzés | Beszerző | Sourcing | Beszerzés | Indirekt | Purchaser