Kapcsolódás...

Készletgazdálkodó

Lokáció Rétság
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 napja
Referencia szám 4-30-39458

Műanyag csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnerünk jelenleg zöldmezős beruházás keretében létesíti új gyáregységét Rétságon, ahova most az alábbi pozícióba keresünk hozzájuk szakembert:

KÉSZLETGAZDÁLKODÓ

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • Árubeérkeztetés és anyagok kiadása raktárkészletről, és annak rögzítése a programban
  • Raktározás és tárolás adminisztrációs munkái
  • Alapanyagok, késztermékek ellenőrzése
  • Együttműködés a beszállítókkal és a társosztályokkal
  • Leltárelőkészítés, és a leltározásnál való részvétel
  • Alapanyagok és egyéb indirect anyagok megrendelésének elkészítése
  • Szállítókkal való kapcsolattartás; ellenőrzés és értékelés
  • Beszerzési igények előrejelzése
  • A beérkező árajánlatok áttekintése, beszerzési igények elkészítése, a beszerzési megrendelések jóváhagyása és kiadása a vállalati szabályoknak és feltételeknek megfelelően
  • A hibás és nem megfelelő beérkező áruk reklamációjának a kezelése
  • A számlák továbbítása a pénzügy felé, és a számlák határidőre történő kifizetése

Követelmények

  • Raktározásban, készletgazdálkodásban szerzett szakmai tapasztalat, legalább 3 év
  • Legalább középfokú végzettség – érettségi
  • Apollo programban való raktár ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Eredményes kommunikációs, kapcsolatteremtő készség

  • Az elejétől részt vehetsz egy gyár termelésének felfuttatásában, anyagáramlás szempontból
  • Stabil és növekedésorientált nemzetközi válalalthoz van lehetőséged csatlakozni, ahol hosszú távon számítanak a munkádra

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Logistician