Kapcsolódás...

Sales Manager (Faipar, export)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 9 napja
Referencia szám 1-13-39385

Fafeldolgozással és értékesítéssel foglalkozó magyar hátterű Partnerünkhöz Sales Managert kerestünk az alábbi feladatokra:

Főbb feladatai:

  • Értékesítési stratégia kidolgozása
  • Meglévő partnereknél az értékesítési volumen növelése
  • Új kereskedelmi kapcsolatok kiépítése, ügyfélkör bővítése elsősorban külföldön (Ausztria, Németország, Skandináv államok, Balti államok, Szlovénia, Csehország, Szlovákia, Spanyolország, Olaszország)
  • Főbb partnerek: viszonteladók, szaküzletek, kereskedők, barkácsáruházak
  • Az értékesítést végző kollégák tevékenységének elemzése
  • Aktív részvétel a kiállításokon, céges rendezvényeken

Követelmények

Elvárások:
  • Felsőfokú kereskedelmi/logisztikai és/vagy gazdasági végzettség
  • Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Értékesítés területén szerzett releváns 3-5 éves tapasztalat
  • Határozott fellépés, dinamikus, pozitív személyiség
  • Eredmény-orientáció és felelősségvállalás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas utazási hajlandóság

Előny:
  • Német nyelvtudás előny
  • Azonnali kezdés előny

Előnyök

Amit a cég kínál:
  • Komplex, felelősségteljes feladatok
  • Korrekt bérezés
  • Értékesítési szempontból még kiaknázatlan területek
  • Autó, laptop, mobil
  • Azonnali munkába állási lehetőség

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Ügyfélkapcsolattartó | Területi vezető | Üzletfejlesztő | Üzletfejlesztési vezető | Key account manager | Értékesítési vezető | Regionális értékesítési vezető | B2B | Disztribúció | Sales manager