Kapcsolódás...

Szervizmérnök - Műszaki támogatási specialista

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 24 napja
Referencia szám 4-30-39379

Partnerünk magas minőséget képvisel a nyomtatástechnika, irodatechnika, vizuáltechnika terén Európa szerte és Magyarországon is. Az itteni 10 fős csapatukat szeretnék most bővíteni egy SZERVIZMÉRNÖK kollégával, bővülő piacuk miatt.

SZERVIZMÉRNÖK - ként az alábbi feladatokra kell számítanod:

  • Az időd 40-50%-ában kijárós szervizesként fogod a műszaki problémákat feltárni, elemezni és megoldani az ügyfeleknél
  • A szervizhez szükséges alkatrészek berendelése, vagy az itthoni készletből történő beszerzése
  • A cégnél negyedévente/félévente jönnek ki újabb és újabb termékek, ehhez kapcsolódóan külföldi tréningen fogsz részt venni és elsajátítani a legfontosabb újdonságokat
  • Termék tanfolyamok anyagainak összeállítása fog ezután hozzád tartozni, majd ezek megtartása
  • Az itthoni viszonteladói partnerkörnek dolgozó szervizes kollégákat fogod ezután oktatni
  • KPI riportokat készítesz a nap feladatokról, szerviztevékenységről, hatékonyságról a külföldi menedzsment felé
  • Az elvégzett műszaki tevkékenység rendszerű minőségi ellenőrzése és folyamatos fejlesztése ötletekkel, hatékonysággal

A cég budapesti irodája, a bázis a XIII. kerületben található, szervizes munkavégzés Budapesten és 40-50 km-es körzetében lesz jellemző.

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy ezzel egyenértékű középfokú szakképzettség
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás, melyet szakleírások olvasásához és rendszeres kommunikációhoz is használnod kell majd
  • Hálózati technológiák ismerete
  • Termékkör ismerete előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány, mert az idő 50%-ban ügyfeleket fogsz látogatni a szervizelések végett

Előnyök

  • Prémium kategóriás termék képviselete a piacon
  • A cég háttere biztonságot ad, a 90-as évek óta stabilan működnek Magyarországon külföldi leányvállalatként
  • A lapos szervezet lévén könnyen áramlik az információ, nyílt a kommunikáció
  • Céges autó jár a pozícióhoz
  • Teljesítmény alapú bónuszrendszer az alapfizetésen felül

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Szerviz | Elektronika | Service technologist