Kapcsolódás...

Talent Acquistion Partner

Lokáció Budapest VI. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 15 napja
Referencia szám 1-22-39353

Multinacionális, svéd gyökerekkel rendelkező partnerünkhöz, akik hegesztés és lézervágási berendezések, alapanyagok gyártásával foglalkoznak, keresünk új kollégát, Talent Acquistion Partner pozícióba (elsősorban pénzügyi területre).

Milyen feladatokban lesz szükség a segítségedre?

  • employer branding,
  • területek vezetőivel való kapcsolattartás,
  • end-to- end toborzás,
  • ügynökségekkel való kapcsolattartás,
  • recruitment folyamatok menedzselése.

Követelmények

Mi az ami szükséges, hogy a legjobb legyél az új pozíciódban?
  • 4-5 év szakmai tapasztalat recruiment területen,
  • employer branding ismeretek,
  • folyékony angol nyelvtudás,
  • önálló, logikus gondolkodás,
  • ügynökségi toborzói háttérrel is jó esélyed van,
  • pénzügyi SSC háttér előny.

Előnyök

Miért érdemes megragadni ezt a lehetőséget?
  • változatos, izgalmas feladatkör,
  • home office lehetőség (heti 1),
  • nemzetközi, stabil háttér,
  • nem pusztán a toborzás, hanem a munkáltatói márkaépítés területén is kibontakozhatsz,
... akár már holnap is munkába állhatsz :)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Asszisztens | Generalista | Specialista | HR | Vállalati | Kompenzáció és juttatások | Bérszámfejtés | Munkaügy | Toborzás / kiválasztás | HR Specialist