Kapcsolódás...

Beüzemelő mérnök (felvonók)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 15 napja
Referencia szám 4-30-39307

A világ egyik legnagyobb felvonógyártó és forgalmazó céghez keresünk csapatukba munkatársat

Beüzemelő mérnök
munkakörbe.

Ebben a munkakörben a főbb feladatok:
Felvonók súlypróbája, beszabályozása, beüzemelése:
Belső szerelési előírásoknak történő megfeleltetés, vizsgálatra felkészítés
Vészjelzés, tűzjelzés beüzemelés
Hiányosságik visszaellenőrzése

Típusfelvonók végátvétel előtti vizsgálata:
A berendezés elrendezési tervének ellenőrzése a típusfelvonó kritériumainak való megfelelőség tekintetében.

A felvonó megfelelőségi nyilatkozatának kiállítása:
A tanúsítás előtti vizsgálat során kiállított jegyzőkönyvben szereplő hiányosságok teljeskörű pótlásának vagy a pótlásra vonatkozó bizonylatok ellenőrzése
A teljeskörű hiánypótlásra vonatkozó dokumentumok elkészítése v. beérkezése után átadása további ügyintézésre az illetékesek felé

Követelmények

A pozíció betöltéséhez szükséges:
Mérnöki diploma (befejezett mérnöki tanulmányok)
Felvonó ellenőri képesítés!
Jogosítvány
Utazási hajlandóság országon belül
Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás a kollegákkal történő kapcsolattartáshoz.

Előnyök

Éves bónusz, cafeteria, autó

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Ingatlan and építőipar | Mérnök | Gépész | Mechanical engineer