Kapcsolódás...

Termeléstervező (junior)

Lokáció Szigetszentmiklós
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 12 napja
Referencia szám 4-30-39304

350 fős Szigetszentmiklóson évek óta, jól bejáratottan működő nemzetközi termelővállalat keresi csapattagját a következő munkakörbe

A leendő termeléstervező kollega feladatai közé fog tartozni:

  • Napi, heti termelési tervek elkészítése az intergrált vállalatirányítási rendszer erre kijelölt moduljában
  • Anyagtervezés
  • A tervek megvalósulásának nyomon követése és a felmerülő napi szintű problémák,eltérések kezelése, megoldása a termeléssel együtt
  • Szoros együttműködés és jó kapcsolat kialakítása a beszerzéssel, vevőszolgálattal, logisztikai és termelési területekkel
  • Riportok, jelentések készítése

Követelmények

Az alábbiakra van szükség a munkakör ellátásához:
  • Ideálisan befejezett felsőfokú tanulmányok, de ettől el tudunk tekinteni, tehát még aktív tanulmányi időszak alatt is jelentkezhetsz ha teljes munkaidőt tudsz vállalni. Középfokú végzettséggel sem zárunk ki, ha a többi pontban profi vagy.
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás elengedhetetlen a külföldi kollegákkal történő kapcsolattartáshoz, megbeszéléseken történő részvételhez
  • Kiváló Excel tudás, melyet tesztelni is fogunk, tehát nem baj, ha a pivot tábláról nem csak hallottál, de készítettél is már
  • Előny, ha van már hasonló területen szerzett maximum 2 éves tapasztalatod, de többet nem várunk.

Itt a helyed ha vidám, összetartó, fiatalos közegben szeretnél dolgozni és nem áll tőled távol a termelés világa sem. Ha jó barátságban vagy a számokkal, logikus gondolkodás jellemez és képes vagy meglátni az összefüggéseket, akkor sikeres lehetsz ebben a munkakörben. Ha mondjuk logisztikai területen képzeled el a jövődet, itt kellőképpen megalapozhatod azt, mindezt versenyképes bérezés ellenében.
A munkahely megközelíthető autóval vagy Budapestről céges busszal.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Gyártás / vezetés | Pályakezdő | Gyártás | Logistics specialist