Kapcsolódás...

HR Specialista (Szigetszentmiklós)

Lokáció Pest megye
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 1-22-39301

Pozícióleírás megtekintése

Kedves HR-esek!

Multinacionális, gyártó cégek között kiemelkedő partnerünkhöz keresünk Szigetszentmiklósra, HR Specialista pozícióba új kollégát.

A következő feladatokban lesz szükség a segítségedre:

  • aktív részvétel a vállalatirányítási rendszer HR moduljának karbantartásában,
  • kapcsolattartás a bérszámfejtő céggel,
  • napi kapcsolattartás a külsős IT supporttal,
  • cafetéria rendszer működtetése,
  • riportálási feladatok ellátása,
  • ki-és belépő papírok, munkaszerződések készítése,
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás,
  • munkaügyi adminisztráció.

Követelmények

Mire van szükséged, hogy sikeres legyél az új pozíciódban?
  • folyékony angol nyelvtudásodra írásban és szóban,
  • ismert legyen számodra az MS Office és Excel használata,
  • komplex gondolkodásmóddal rendelkezz,
  • megoldás-orientáltságodra is szükség lesz,
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod is segíteni fog.

Előnyök

Amit még érdemes tudnod a lehetőségről:
  • egy vidám csapat vár, akik szeretnek nevetni,
  • multinacionális környezetre számíthatsz,
  • versenyképes fizetés,
  • Budapestről ingyenes buszjárat biztosított,
  • változatos, kihívást jelentő feladatokat tudhatsz magadénak,
  • munkaidőd majd 8:00-16:30 -ig tart.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Specialista | Bérszámfejtés | Kompenzáció és juttatások | HR | HR Specialist