Kapcsolódás...

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (autóipar)

Lokáció Szigetszentmiklós
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 28 napja
Referencia szám 4-30-39275

25 éves múltra visszatekintő, stabilan működő, amerikai háttérrel rendelkező partnerünkhöz keresünk új kollégát BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK pozícióba, Dél-Pest megyébe. A gyárban az autóipar számára készítenek alkatrészeket műanyag fröccsöntés technológiával, melyek ismert, nagy márkák járműveibe kerülnek beépítésre.

Feladataid lesznek az alábbi pozícióban:

  • APQP folyamatok felügyelete a beszállítóknál, ha esetlegesen hiba merülne fel a beérkező alapanyagokkal, akkor ezen akciók nyomonkövetése
  • Termék bevezetési projektek támogatása, PPAP csomagok felülvizsgálata
  • Beszállítói auditok lebonyolítása, és vevőspecifikus követelmények betartatása
  • A pozíciód egy kis részében utazni is fogsz, főleg Európán belül, hogy személyes kapcsolatot tudj ápolni és auditálni tudd a beszállítóidat

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség (ideálisan gépészmérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szükséges, hogy a külföldi beszállítókkal is tudj kommunikálni, ha mész hozzájuk auditra
  • Legalább két év beszállítói oldalon szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

  • A szervezeten belül egy új pozícióban való bizonyítás, ahol te magad is hozzájárulhatsz a folyamatok kialakulásához
  • Félévente céges bónusz
  • 9:00-tól 15:00-ig van törzsidő a cégnél
  • Lévén, hogy a termelés nem több ezer fős, így többféle folyamatra és feladatokra lesz lehetőséged rálátni, nem csak egy kis szeletére a pozíciódnak

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

| Quality Manager