Kapcsolódás...

HR asszisztens/adminisztrátor (5.kerület)

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-13-39266

Pozícióleírás megtekintése

Sziasztok Junior HR-esek!

Bővülés miatt keresem kedves könyvelő kolleganőnk mellé hasonló mentalitású segítségét, aki a HR jellegű feladatokban bizonyíthat majd; hogy pontosan mikben, azt kicsit lentebb felsoroltam. Légy Te is Grafton-os!

Amit a könyvelő hölgyről tudni érdemes:

Brigit már 3 éve erősíti a csapatunkat, ami jelenleg 32 fős.
Brigi kiváló szakember, hihetetlenül precíz és lelkiismeretes, és emellett még szerény is. Sőt jóindulatú és türelmes!
Brigi mellett a pénzügyi vezetőnk lesz az, aki koordinálja majd a munkádat és akitől tanulhatsz is!

A feladataid:

  • beléptetéshez és kiléptetéshez kapcsolódó adminisztráció: személyes adatok begyűjtése, szerződés előkészítése,
  • szabadságnyilvántartás kezelése
  • betegszabadságokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • üzemorvosi vizsgálatok szervezése
  • rendszeres riporting
  • adatok karbantartása a HR szoftverben
  • különböző hatósági adatszolgáltatások előkészítése (pl.: NAV és KSHfelé)
  • számlák és igazolások kezelése (pl. orvosi igazolások és hazautazás költségtérítések kollégáktól)
  • kismamák jövés-menésével kapcsolatos adminisztráció
  • éves munkáltatói nyilatkozatok kiosztása és begyűjtése (pl. családi adóelőleg stb)
  • munkavállalók SZJA bevallásaival kapcsolatos szervezési feladatok
  • cafeteriával kapcsolatos adminisztráció

Követelmények

Örülünk a jelentkezésednek, ha:
  • nagyfokú precizitás jellemez
  • vidám, dinamikus személyiség vagy
  • szeretsz emberekkel foglalkozni és adminisztrálni is
  • társalgási szinten elboldogulsz angolul
  • van 1 éves tapasztalatod hasonló munkakörben, de ami még esetleg hiányzik a feladatkörből, azt úgyis megtanítjuk neked
  • fontos, hogy csapatjátékos légy és merj kérni/kérdezni

Előnyök

Ami miatt érdemes hozzánk csatlakoznod:
  • összetartó, befogadó és szórakoztató csapat
  • megbízható, stabil céges háttér, ahol mindig (vagyis: többnyire :) ) nyitottak az innovatív ötletekre
  • versenyképes juttatási csomag
  • tanulási lehetőség
  • csapatépítő programok, céges torna, jótékonysági kezdeményezések

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Adminisztrátor | Asszisztens | Generalista | Specialista | Vállalati | HR | Junior | Munkaügy | HR Specialist