Kapcsolódás...

Kereskedelmi asszisztens

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 4-30-39264

Műszaki szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi ügyfelünk budapesti központjába keresünk munkatársat a következő munkakörbe.

Ebben a munkakörben a következő feladatokra számíthatsz:

  • Értékesítési üzletág támogatása Magyarországon, Romániában és Moldovában
  • Az értékesítési csapat adminisztratív (Sales Force rendszer) és egyéb technikai támogatása, hosszabb távon meghatározott vevők napi szintű menedzselése
  • Műszaki és kereskedelmi ajánlatok (elő-)készítése, a partnerek vevőszolgálati és műszaki információkkal történő támogatása
  • Riportok és jelentések, előrejelzések elkészítése
  • Konfigurációk, szerződések átvizsgálása
  • Megrendelések ellenőrzése, visszaigazolása és a teljesítések követése
  • Portfólióval kapcsolatos prezentációk elkészítése
  • Projektek támogatása
  • Indirekt beszerzési feladatok ellátása (kb.30%-ban) a régiós vezetés irányítása alatt

Követelmények

Ebben a munkakörben fontos:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás!
  • Felsőfokú végzettség
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Erős számítástechnikai ismeretek!
  • Műszaki érzék kifejezett előny
  • Rugalmasság havi 1 külföldi utazásra
  • Csapatban történő munkavégzés képessége

Ügyfelünk leendő munkatársának színvonalas munkakörülményeket, versenyképes bérezést és céges autót ajánl.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Logisztika | Ügyfélszolgálat | Ellátási lánc | Pályakezdő | Adminisztrátor | Adminisztráció | Ügyfélszolgálat | Megrendelés kezelés | Shop assistant