Kapcsolódás...

Adótanácsadó - ingatlan szektor

Lokáció Budapest
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 11 napja
Referencia szám 1-11-39259

Ingatlanpiacon tevékenykedő partnerünk számára keresünk olyan - már gyakorlattal rendelkező - adótanácsadót, aki szeretne céges oldalon, szenior támogatása mellett dolgozni egy két fős csapatban.
A feladatok az alábbiak szerint alakulnak:

  • Együttműködés a könyvelő és pénzügyi csapattal
  • Adóbevallások, adókalkulációk ellenőrzése
  • Közreműködés adóellenőrzések során
  • Mindennapi munka során felmerülő adózási kérdések megoldása
  • Építmény-, és telekadó bevallások elkészítése

Követelmények

Amire biztosan szükség lesz a sikeres pályázathoz:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat adózási területen
  • Számviteli ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelenthet:
  • Ingatlanszektorban szerzett tapasztalat
  • IFRS ismeret

Partnerünk az alábbi juttatásokat biztosítja a kiemelkedő bérezésen felül:
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • Folyamatos szakmai továbbképzések
  • Rendszeres csapatépítők
  • Egyéni kezdeményezések céges vagy csapatszintű megvalósításának lehetősége (sport napok, céges indulás versenyeken stb.)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Pénzügy | Tanácsadó | Adó | Tax consultant / specialist