Kapcsolódás...

HR Asszisztens

Lokáció Dunaharaszti
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 10 napja
Referencia szám 1-22-39256

Gyere és csatlakozz HR Asszisztensi pozícióba a német tulajdonban lévő multinacionális, nagyvállalati partnerünkhöz, akik évek óta a világpiac vezető gyártója és szolgáltatója raktárlogisztika, anyagmozgatási berendezések területén!

Milyen izgalmas feladatok várnak rád?

  • HR feladatokban történő aktív részvétel (toborzás- kiválasztási folyamat, tréningszervezés stb.),
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása segítve a HR vezető munkáját,
  • belső kommunikációs rendszer működtetése és fejlesztése,
  • bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése, a bérszámfejtés felé történő adatszolgáltatás időbeli biztosítása,
  • recepciós feladatok ellátása, vendégek fogadása, partnerektől érkező látogatások szervezése, koordinációja,
  • postázási feladatok ellátása, irodai eszközök rendelése.

Követelmények

Ahhoz, hogy minél otthonosabban érezhesd magad a leendő pozícióban szükséged lesz:
  • bérszámfejtés előkészítésében szerzett tapasztalatodra,
  • előnyös, ha esetleg használtál már SAP-t, vagy tudod, hogy mi fán terem,
  • a középfokú angol nyelvtudásodra,
  • Microsoft Office magabiztos használatára,
  • kommunikációs készségeidre,
  • hasonló területen szerzett 1 éves tapasztalatodra.

  • stabil munkakörnyezet vár, támogató vezetőséggel,
  • szorosan dolgozhatsz együtt egy kedves, szakmailag kiemelkedő HR Vezetővel és egyben a mentoroddal, akitől sokat tanulhatsz a HR világáról,
  • versenyképes bérezés,
  • sok lehetőség tanulásra, fejlődésre,
  • munkaidő: heti 40 óra, az ebédidő ebben benne van.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=human-eroforras

HR and Irodai Adminisztráció | HR | Generalista | Toborzás / kiválasztás | Bérszámfejtés | Képzés / fejlesztés | Kompenzáció és juttatások | HR Specialist