Kapcsolódás...

Könyvelő munkatárs - Rétság

Lokáció Rétság
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 1 hónapja
Referencia szám 1-11-39245

Nemzetközi gyártó partnerünk megbízásából keressük a gazdasági vezető jobbkezét, aki az alábbi feladatokért lesz felelős de ahogy fejlődik a cég, szívesen belelátna más feladatokba is:

  • vevő, szállító, bank könyvelés
  • számlák iktatása, jóváhagyásra történő előkészítés
  • utalások előkészítése
  • egyenlegközlők kiküldés
  • Áfa bevallás előkészítése
  • partnertörzs karbantartása
  • ad-hoc feladatok a pénzügyi vezető kérése alapján

Követelmények

  • mérlegképes végzettség vagy gazdasági diploma
  • legalább 3 év könyvelői tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Apollo vagy Oracle ismeret előny

Előnyök

  • olyan szakmai vezető akitől sokat lehet tanulni
  • bepillantást nyerhetsz egy gyártó cég könyvelésébe
  • érdekes, változatos feladatok várnak

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=penzugy-szamvitel

Pénzügy and Számvitel and Bank | Számvitel | Asszisztens | Könyvelő | Mérlegképes | Szenior | Bookkeeper, accountant