Kapcsolódás...

Gépész-projektmérnök

Lokáció Orosháza
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 4-30-39228

Amerikai tulajdonban lévő speciális gyártószegmenshez tartozó vállalat részére keresünk munkatársat a gépekkel és gépberuházásokkal foglalkozó csapatba

munkakörbe.

Ebben a munkakörben a következő feladatok várnak rád:

  • Az elkövetkező időszakban részt vehetsz egy nagy értékű, komplett gyártósor megújítási projektben a gépek specifikálásától kezdve a megrendelésen át az üzembe helyezési végéig.
  • A továbbiakban ennek a gyártósornak a karbantartási koordinációját kell majd végezned technikusok bevonásával.
  • Szükség szerint a gépek fejlesztését, cseréjét fogod kezdeményezni és azok hatékonyságát különböző adatok elemzésén keresztül folyamatosan monitorozni.
  • A gép-és üzembiztonságot folyamatosan szem előtt tartva a gépek teljesítményének maximalizáása egy erősen automatizált gyártósoron.

Követelmények

  • Várjuk a pályakezdő gépészmérnök vagy 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező gépészmérnök jelölteket, akik számára ez a pozíció sok tanulási és fejlődési lehetőséget kínál.
  • A feladatok ellátásához és a külföldi kollegákkal történő kapcsolattartáshoz legalább társalgási szintű angol nyelvtudás szükséges.
  • Lean ismeretek is nagyon jól hasznosíthatóak ebben a típusú gyártásban.

Ügyfelünknél világszínvonalú, folyamatosan fejlesztett technológiát, munkatársai épségével törődő gondoskodó vállalati kultúrát találsz. A régióban versenyképes alapbérrel és kiemelkedő cafeteriával honorálja a munkavégzést. Mindemellé kedvezményes egészségügyi szolgáltatásokat, vásárlási és sportolási lehetőségeket biztosít kollegái számára. A munkavégzéshez, betanuláshoz minden szükséges képzést és tréninget biztosítanak.

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Pályakezdő | Karbantartás | Gyártás | Projekt | Mechanical engineer