Kapcsolódás...

Villamos projektmérnök

Lokáció Orosháza
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 4-30-39202

Partnerünk építőiparban, autóiparban használt üveget gyárt, világszinten 25 gyártóegységében. Hazánkban Orosházán tevékenykednek, mintegy 350 fővel, 3 gyártósorral.

VILLAMOS PROJEKTMÉRNÖK pozícióba keresik bővülés miatt új kollégájukat, aki jelenleg egy nagyobb volumenű, 15 évente esedékes felújítási projektért lesz felelős.

Az üveggyártási folyamat első és egyben legnagyobb gyártósorának modernizálása lesz kezdetben a fő feladat, azt követően pedig villamosmérnökként erősíted tovább a csapatot.

Mindennapi feladataid az alábbiak lesznek:

  • Te leszel a felelős a felújítási és karbantartási folyamatokért, ezek villamossági szempontból való koordinációjáért
  • Ütemezni fogod a munkálatokat, majd pedig az elvégzett munkát ellenőrizni
  • Koordinálod az új gépek telepítését, beüzemelését
  • Termelési utasítások elkészítésében is részt vehetsz
  • Figyelemmel kíséred a költségvetés alakulását
  • Segítesz az igények felmérésében és a beszállítók kiválasztásában is aktívan részt veszel majd
  • Végig követed a szükséges alkatrészek, eszközök megrendelését, ellenőrzöd a beérkezett anyagokat, számlákat

Követelmények

Jó eséllyel pályázhatsz a pozícióra ha:
  • Villamosmérnök/automatizálási mérnök diplomával rendelkezel
  • Van legalább 3 év tapasztalatod villamos tervezésben, telepítési projektekben
  • Ismered a közép-és magas feszültségű rendszereket
  • Magabiztosan beszélsz angolul
  • Ismered a szakterülethez kapcsolódó műszaki szabványokat

Előnyök

Munkádért cserébe:
  • A munkaidő 7:00-tól 15:20-ig tart, így még viszonylag szabad lesz a délutánod 
  • Teljes mértékben biztosítják a betanítást, nem gond ha nem ebből az iparágból érkezel
  • Fontos számukra a személyiség, így biztos lehetsz abban, hogy korrekt emberekkel leszel körülvéve
  • Egyéb juttatásokban részesülsz, kedvezményes egészségügyi szolgáltatást vehetsz igénybe, és kedvezményesen vásárolhatsz és sportolhatsz bizonyos helyeken

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Villamos | Automatizálás | Electrical engineer