TAPASZTALT MINŐSÉGELLENŐR / MINŐSÉGELLENŐRZÉSI CSOPORTVEZETŐ

Lokáció Fót
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 5 napja
Referencia szám 4-30-39195

Amerikai gyökerekkel rendelkező partnercégünk Fóton található európai központjába keresünk új kollégát a minőségellenőr csapat élére az alábbi pozícióba:

A cég és a csapat

A vállalat alkatrészek (megmunkált fém, elektronikai alkatrész, kötőelem) kereskedelmével, disztribúciójával foglalkozik, projektjeik Európa-szerte, beszállítóik pedig Amerikában, Ázsiában és Európában is vannak.
A mintegy 65 fős cégben a minőségügyi csapat 9 főt tesz ki (3 mérnök, egy minőségellenőrzési vezető valamint 4 minőségellenőr), akik a Minőségügyi vezetőnek jelentenek.

A mindennapi feladatok

Minőségellenőrzési csoportvezetőként nem csak a koordináció és kapcsolattartás lesz a feladata, hanem példakánt áll majd a csapat előtt és aktívan részt vesz a napi operatív munkában.

  • Feladatok/projektek csapaton belüli leosztása, teljesítés ellenőrzése
  • Eszközfelügyelet: új mérőeszközök beszerzésében való részvétel, kalibrálás, címkézés, tárolás, karbantartás és selejtezés
  • Szoros együttműködés az ügyfélmenedzserrel, beszerzéssel, raktárral, minőségügyi mérnökkel
  • Reklamációk esetén a vizsgálatok napi/heti lekövetése, szükséges lépések biztosítása
  • Heti riportok elkészítése pl. zárolt raktár, mintaraktár státuszáról
  • Angol nyelvű egyeztetések az amerikai csapattal, dokumentáció, szabályozások, instrukciók és kérések tolmácsolása a csapat felé
  • Szabadságon jóváhagyása, menedzserrel közösen felvételiztetés, teljesítmény értékelés, döntés a fizetésemelésekről
  • Operatív feladatok: termékek minőségének ellenőrzése mintavételes eljárással, AQL szabvány szerint, szemrevételezéssel, illetve különböző minőségügyi mérőeszközök használatával

Követelmények

A sikeres jelentkezés kulcsa:
  • Több éves minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • Stabil angol nyelvtudás
  • Műszaki rajzok rutinos ismerete
  • Minőségellenőrzésben használt mérőeszközök ismerete (pl. tolómérő, mikrométer)
  • Előnyt jelent a korábbi csoportvezetésben, projekt koordinációban szerzett tapasztalat

Előnyök

Amiért jó szívvel ajánljuk partnerünket:
  • Egy műszakos munkarend 8:30-17:00
  • Céges buszjárat reggel és délután (Budapest 2 pontjáról/ra)
  • Egy átlagos termelő céghez viszonyítva több féle termék, vevő és beszállító megismerése lehetséges, azaz gyorsabban tud fejlődni
  • Átlagon felüli juttatások: magas cafeteria keret, egészségbiztosítás, élet-és balesetbiztosítás, bejárás támogatás (közel 100% benzin tám.)
  • Irodai masszázs, gyümölcsnap, csapatépítők, jótékonysági események

3 ok, amiért érdemes a Graftonon keresztül jelentkezned:
  • Hasznos tanácsokkal látunk el, mind a CV-vel, mind pedig az interjúval kapcsolatosan (természetesen ingyen)
  • Azért vagyunk, hogy gördülékenyebben, gyorsabban lezajlódjon a kiválasztási folyamat és abban biztos lehetsz, kapni fogsz visszajelzést, akár pozitív, akár negatív kimenetelről van szó
  • Amennyiben a nálunk történő beszélgetés után úgy érzed, hogy mégsem szeretnél pályázni, akkor sincs semmi gond, így legalább később már könnyebben tudunk megkeresni elképzeléseidhez passzoló lehetőségekkel

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Minőségügy | Felügyelő | Minőség-ellenőrzés | Minőségügy | Fém | Elektronika | Quality inspector