Kapcsolódás...

Ajánlatkészítő Munkatárs (Üvegipar)

Lokáció Budapest X. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 1-13-39179

Közel 10 éve alakult, üvegiparban sikeresen tevékenykedő partnerünkhöz keresünk munkatársat Ajánlatkészítő Munkatárs pozícióba, az alábbi főbb feladatokra:

  • Bejövő ajánlatkérések kezelése:
  • Ajánlatokkal kapcsolatos egyeztetés és pontosítás az ügyféllel
  • Egyeztetés a társosztályokkal
  • Ajánlatok részletes kidolgozása, küldése és nyilvántartása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, ajánlatbekérés (szerelvény, lakatos, rácsos, stb.)
  • Az előkészített kalkuláció és a megbízáshoz kapcsolódó műszaki megoldás prezentálása a tulajdonosok felé

Követelmények

  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Üvegiparban szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel.

Előnyök

Amit a partnerünk kínál:
  • Elegáns, modern munkakörnyezet
  • Szakmai támogatás, alapos betanítás
  • Normál munkaidő, túlóra nem jellemző (08:00 - 16:30, vagy 07:00 - 15:30)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Értékesítési képviselő | B2B | B2C | Shop assistant