Kapcsolódás...

Minőségügyi mérnök (NPI projektek)

Lokáció Szigetszentmiklós
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 2 hónapja
Referencia szám 4-30-39175

25 éves múltra visszatekintő, stabilan működő, amerikai háttérrel rendelkező partnerünkhöz keresünk új kollégát MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK pozícióba, új termék bevezetés területre (NPI), Dél-Pest megyébe. A gyárban az autóipar számára készítenek alkatrészeket műanyag fröccsöntés technológiával, melyek ismert, nagy márkák járműveibe kerülnek beépítésre.

Ha szeretnél egy összetett, felelősségteljes, emiatt sok fejlődési lehetőséget biztosító munkakörben dolgozni, mindezt egy rugalmas cégnél, nyugodt környezetben, akkor érdemes tovább olvasnod!

Partnerünk több, mint 300 főt foglalkoztat, a minőségbiztosítási csapat pedig ebből 25 főt ölel fel. Minőségügyi mérnökként a minőségbiztosítási vezetőnek jelentesz majd és 3 másik mérnökkel, labortechnikusokkal, koordinátorokkal és minőségellenőrökkel tartozol egy csapatba.

Minőségügyi mérnökként a munkarutinod az alábbiakból áll majd össze:

  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel
  • Gyártósorok tervezésének segítése, telepítésekben való részvétel, támogatás minőségügyi szempontból
  • APQP dokumentáció, vizsgálati tervek elkészítése
  • Minőség-ellenőrzési folyamat megtervezése, tesztek és módszerek meghatározása, eszközök megválasztása
  • Minőségügyi elemzések és dokumentáció (FMEA, 8D, stb.) elkészítése szoftveres támogatás segítségével
  • Mérések, vizsgálatok házon belüli megszervezése, koordinációja
  • Mérések és vizsgálatok külső laborokkal való koordinációja szükség szerint
  • Folyamat audit
  • Projekt specifikus alkatrészeknél a beszállító ellenőrzése (SQA)

Követelmények

Ahhoz, hogy sikeres legyél ebben a munkakörben, az az alábbiak szükségesek:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (pl. gépészmérnök, vegyészmérnök, vegyész)
  • Alapvető szakmai ismeret elsősorban polimerek/műanyagok terén, illetve gépészetben
  • Műszaki rajz olvasása, értelmezése, valósággal való összehasonlítása
  • Angol nyelvtudás – munkanyelvként kell majd használnod
  • Ezen kívül autó és jogosítvány szükséges, hogy napi szinten meg tudd oldani a bejárást

Előnyök

Amiért érdemes ezt a lehetőséget megfontolnod:
  • Pörgős, 1 körös, hatékony kiválasztási folyamat
  • Itt a munkádnak látványos eredménye lesz
  • Kötetlen a munkaidő (törzsidő 9 és 15 óra között)
  • Rugalmas a hozzáállás, a legtöbb dolog megbeszélhető (pl. hétvégén ledolgozható ami hét közben esetleg privát elintéznivaló miatt kimarad)
  • Barátságos és nem stresszes a környezet
  • Utazási lehetőség van évente néhány alkalommal előforduló partner látogatások Európa-szerte
  • Autóipari projekteket ismerhetsz meg első kézből, amiből sokat lehet tanulni

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Minőségügy | Mérnök | Pályakezdő | Mechanical engineering technologist