Kapcsolódás...

Üzletvezető (tapasztalt)

Lokáció Budapest főváros
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető kb. 2 hónapja
Referencia szám 1-13-39170

Egy híres, elismert márkanév, egy új lehetőség és egy nyitott vezetői pozíció, amit most Neked ajánlok!
Ebben az üzletben Te is mindent megtalálnál, ami kicsit feldobhatja a háztartásod, színesebbé teheti a hétköznapjaidat vagy a környezetedét, sőt a gyerkőcöket is megörvendeztetheted otthon.

Ha vidám, ugyanakkor felelősségteljes embernek tartod magad, van tapasztalatod üzletvezetésben, akkor ez a Te pozíciód!

Üzletvezető (Store Manager)

A következő változatos feladatokkal:

  • munkatársak koordinálása, irányítása
  • vásárlók minőségi kiszolgálása
  • megrendelések, belső értékesítési riportok készítése
  • beosztások készítése
  • értékesítési aktivitás támogatása, növelése
  • értékesítési célok teljesítése
  • vásárlói panaszok professzionális kezelése

Követelmények

  • magabiztos, makulátlan megjelenés és kommunikáció
  • felelős, kedves személyiség
  • értékesítésében szerzett tapasztalat
  • erős társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyök

Hogy miért érdemes partnerünknél elhelyezkedned?
Megpróbálom felsorolni:
  • versenyképes fizetés és juttatások
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú, dinamikus csapat
  • igazi vezetői kihívások
  • munkavállalói kedvezmény

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

Értékesítés and Marketing | Értékesítés | Üzletvezető | Szenior | Store Manager