Kapcsolódás...

Folyamatszabályozási Szakértő (jogi végzettséggel)

Lokáció Budapest VIII. kerület
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 20 napja
Referencia szám 1-13-39160

Pénzügyi szolgáltató szférában működő kiváló nemzetközi partnerünkhöz keresünk Folyamat-szabályozási szakértőt, aki a jogi csapat tagjaként folyamatfejlesztési projektekben, szabályzatok készítésében, jogi véleményezésében fog részt venni.

Ha úgy érzed, hogy nem igazán szereted a felesleges köröket és a hatékonyság, a szabályozás a lételemed, akkor ez a Te pozíciód,

a következő érdekes feladatokkal:

  • részvétel a vállalat folyamatainak felmérésében, fejlesztésében,
  • új folyamatainak kialakításában,
  • szabályzatok, belső utasítások elkészítése, üzleti és jogi szempontú véleményezése,
  • vállalat projektjeinek támogatása,
  • szabályozói állásfoglalások, ajánlások beépítése a folyamatokba, szabályzatokba,
  • belső szabályzatok nyilvántartása, menedzsmentje.

Követelmények

Jó eséllyel sikerrel pályázol, ha birtokodban van a következő tudás/tapasztalat/készség:
  • jogi egyetemi végzettség (szakvizsga megléte nem feltétel),
  • üzleti (banki) folyamatok ismerete,
  • 2-3 éves folyamatszabályozási tapasztalat,
  • GDPR ismerete,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • analitikus gondolkodásmód.

Ha a Te pályázatod lesz a befutó, akkor a következőkre számíthatsz:
  • versenyképes bérezés és juttatások
  • modern, nemzetközi vállalati környezet
  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalati környezet

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=ertekesites-marketing

HR and Irodai Adminisztráció | Jog | Associate | Jogi asszisztens | Bank és finanszírozás | Üzleti | Due diligence | Megfeleltetés | Law lecturer