Kapcsolódás...

Villamosmérnök (automatizálás)

Lokáció Szigetszentmiklós
Állás típusa Teljes munkaidős
Elérhető 3 hónapja
Referencia szám 4-30-39155

Pozícióleírás megtekintése

#autóipar #PLC #robotok #lendület
Amerikai tulajdonú, autóipari beszállító vállalat dél-pesti gyártóegységének automatizálási csapatába keresünk gyári fejlesztésekben történő részvételre és a csapat további megerősítése miatt

kollégát.

Ebben a munkakörben a főbb feladataid lesznek:

  • Gépek, berendezések automatizálásában, robotizálásában történő részvétel
  • Részvétel a berendezések telepítésében, beállításában esetenként a karbantartásában
  • A berendezéseket vezérlő PLC programok fejlesztése és karbantartása
  • Szükséges alkatrészek megrendelése és ehhez kapcsolódóan a beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Berendezések elektromos tervezése és a kivitelezés nyomon követése
  • HMI programok készítése, módosítása ipari gyártóberendezésekhez és egyedi célgépekhez
  • Műszaki dokumentációk készítése

Követelmények

Ezt a tudást várják tőled:
  • Villamosmérnöki vagy elektrotechnikus végzettség, ismeretek, tapasztalat
  • PLC programozási ismeretek (Omron, Siemens előny)
  • EPLAN elektromos tervezési ismeretek
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat, amivel a csapat munkájának hatékonyságát tudod növelni
  • Angol nyelvismeret előny, de nem elvárás

Előnyök

Mi vár Rád?
  • Sok de változatos munka különböző fejlesztési célú projektben
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • A piaci realitásokhoz igazodó, versenyképes alapbér
  • Rugalmas, a magánéletet támogató munkaidő
  • Normális, emberközpontú vezető

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=muszaki-mernok

Gyártás and Fejlesztés and Termelés | Mérnöki | Mérnök | Villamos | PLC | Automatizálás | Autóipar | Electrical engineer